THE ISLAMIC TUBE
Welcome
Login / RegisterRukje - Sherim Me Kuran - Reciton Shejkh Idris Abkar

Featured video
You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Published by Admin in Quran
6,533 Views

Description

Sherim me kuran nga Sihri, Magjia dhe me shum

Show more

Post your comment

Comments

  • nexhat gashi Added jam shume ikenaqur nga kjo rukje te qeteson shpirterisht e ndjen nje ngrohtesi ne zemer dhe ke nje qetesi te pa pershkruar psiqike allahu ju shperbleft nekete dhe ne boten tjeter