Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/mytube/public_html/watch.php on line 177
 Dexhalli - Anti Krishti - Salem Al-amry
THE ISLAMIC TUBE
Welcome
Login / RegisterDexhalli - Anti Krishti - Salem Al-amry

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Published by Admin in English da'awa
204 Views


Advertising

Description

Uebfaqja zyrtare: www.islamifejaevertete.com Es-Selamu alejkum! Ju lutemi që ta shpërndani këtë video aq sa keni mundësi nëpër uebfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja në facebook, në shoqerinë tuaj përmes emailit, në kanalet tuaja në youtube etj... por kusht është që të MOS ndryshohet asgjë në video, as t'i shtohet asaj dicka e as ti pakësohet (prehet) diçka! © Iniciativa "ISLAMI, feja e Vërtetë!" Për më shumë video klikoni këtu www.youtube.com www.youtube.com Për t'u abonuar që të përfitoni nga videot tona klikoni këtu: www.youtube.com www.youtube.com Bashkohuni me ne në facebook: www.facebook.com Na ndiqni në twitter: twitter.com Për më tepër kthehjuni uebfaqës zyrtare: www.islamifejaevertete.com

Show more

Post your comment

Comments

Be the first to comment
Advertising


Advertising

Advertising